הפרוטוקול המשולב של מרפאת פרופ’ אייל גור

יופי של מהפכה: הקפיצה העצומה בטיפולי רפואה אסתטית מאפשרת לכל אישה לשמור על מראה מטופח לאורך שנים. ועדיין, בכל הקשור למימוש הפוטנציאל – אנחנו רק בהתחלה.

“באופן טבעי כל אישה שמשקיעה במראה שלה זמן, מאמץ וכסף, רוצה להיות מרוצה. בסוף התהליך היא מצפה להיראות טוב, לשמוע מחמאות, והכי חשוב – להרגיש טוב עם עצמה”, אומרת שרונה תדמור, מנהלת תחום רפואה אסתטית במרפאת פרופ’ אייל גור.

“במרפאה אנחנו רוצים לספק למטופלות שלנו רמה אחרת של שביעות רצון. אנחנו רוצים לתת להן מראה טבעי, חלק ונקי שיחזיק לאורך זמן”, שרונה ממשיכה. “בגלל זה השקענו חודשים בפיתוח פרוטוקול טיפולים חדש  שפורץ את גבולות האסתטיקה הרפואית. טיפולים עוצמתיים, עם השפעה נראית למשך חודשים.”

“צוות המומחים במרפאה שלנו הוא המוביל במדינה ברפואה אסתטית. בראש המרפאה עומד פרופ’ אייל גור, הסמכות המובילה באסתטיקה רפואית בארץ, שבנוסף למרפאה מכהן כראש מחלקת כירורגיה פלסטית באיכילוב.” -שרונה תדמור

“יחד איתו עובדת ד”ר קרן אור זהבי, מומחית לדרמטולוגיה כירורגית. מלבדם, אני מגיעה עם למעלה מעשר שנות ניסיון בטיפולי רפואה אסתטית. יחד פיתחנו טיפול פורץ דרך בשם הפרוטוקול המשולב. המטופלות כבר התאהבו…”

הפרוטוקול המשולב: הדור הבא של רפואה אסתטית ב- 3 שלבים

“כדי לפתח טיפול כמו הפרוטוקול המשולב, שילבנו ידע ממחקרים רפואיים עם הניסיון שצברנו פה במרפאה”, מספר פרופ’ אייל גור. “התגובות החמות שאנחנו מקבלים ממטופלות הראו לנו שההשקעה השתלמה.”

“מטופלות מספרות שהעור שלהן נראה חלק, זוהר ובריא.. קמטים התמלאו, צלקות וכתמים עקשניים פשוט דהו.” -פרופ’ אייל גור

איך זה עובד? הפרוטוקול מורכב משילוב של חומרי מילוי ,טכנולוגיות מתקדמות וחומרים פעילים למריחה חיצונית פרי פיתוח מדעי. הטיפול מותאם אישית לכל מטופלת לאחר פגישת אבחון .

“שילוב טיפולים במינון ובתיזמון הנכון מביא אפקט פורץ דרך. גילינו שאחרי שהעור עובר טיפול לייזר או IPL הוא סופג טוב פי כמה הזרקות וחומרים מזינים. השילוב מעודד את הגוף לייצר יותר קולגן, כך שהגוף מרפא את עצמו טוב מתמיד – מראה טבעי במיטבו.” -שרונה תדמור

"צוות המומחים במרפאה שלנו הוא המוביל במדינה ברפואה אסתטית. בראש המרפאה עומד פרופ' אייל גור, הסמכות המובילה באסתטיקה רפואית בארץ, שבנוסף למרפאה מכהן כראש מחלקת כירורגיה פלסטית באיכילוב."
שרונה תדמור

הפרוטוקול המשולב: תעודת זהות

  • החידוש: טיפול אסתטי פרימיום מותאם אישית ב- 3 שלבים.
  • איך זה נעשה: שילוב טיפולים במכשור,חומרי מילוי וחומרים פעילים.
  • טוב בשביל: רענון העור;שיפור איכות העור ,שיפור קמטים וקימטוטים, טשטוש צלקות ופיגמנטציה; העלמת ורידים, ועוד.
  • מי יכול: נשים וגברים בכל גיל ובכל צבע עור.
  • אזורים בגוף: פנים, צוואר, דקולטה, ועוד.

הפרוטוקול המשולב פותח על ידי צוות המומחים של המרפאה בהנחיית פרופ’ אייל גור .

משהו חדש ויפה מתחיל: אסתטיקה מותאמת אישית
“אחד הדברים הכי חשובים שהפרוטוקול המשולב מאפשר לנו הוא טיפול בהתאמה אישית גבוהה מאי פעם”, מספרת שרונה. “כל מטופלת מגיעה אלינו כדי לפתור משהו אחר – אצל אחת מדובר בקמטים, אצל אחרת עיצוב שפתיים… כחלק מהפרוטוקול המשולב אנחנו מתאימים לכל מטופלת בדיוק את הטיפול שיתן לה את התוצאות הכי טובות.”

“בנוסף לכל אלו, פרופ’ אייל גור עוקב אחר טיפולים, מנחה אותנו מקצועית ומוביל את המרפאה לטיפולי אסתטיקה ברמת איכות בינלאומית.” – שרונה תדמור

“הפרוטוקול המשולב עובד כי זה השלב הבא בתחום”, שרונה תדמור מסכמת. “טיפול אחד שמשלב את הטוב מכל העולמות – לייזר, הזרקות, תכשירים, וחשוב מכל, הניסיון והמקצוענות של המומחים המובילים בארץ.”

הפרוטוקול המשולב ניתן לנשים וגברים מכל הגילאים במרפאת פרופ’ אייל גור.

קיבעי שיחת ייעוץ חינם
03-3034473
או השאירי פרטים: