אודות המרפאה

אנחנו מאמינים ביחס אישי, מעקב צמוד והכרות אישית עם כל מטופלת ומטופל ובמתן פתרון כולל לצרכים של המטופלות והמטופלים שלנו.

לכן, הקפדנו לבנות תמהיל, המשלב באופן מיטבי בין הליכים כירורגים ובין הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הדרמואסתטיקה (אסתטיקה לא ניתוחית) על מנת להשלים את תוצאות הניתוח הכירורגי.  לשם כך, מלבד מגוון רחב של הליכים כירורגים, נהנים מטופלינו גם ממגוון רחב של טיפולים משלימים ולא פולשניים אשר נבחנו ונבחרו ע״י פרופסור גור. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים, כי המטופלות והמטופלים שלנו, קבלו טיפול מיטבי ושלם המביא איתו את התוצאה הטובה ביותר.

המרפאה הפרטית

המרפאה הפרטית, אשר ממוקמת ברמת החיל, בתל אביב, מאפשרת מגוון רחב של פתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית ובתחום האסתטיקה הרפואית. המרפאה פועלת תחת סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים, ואנו עושים ככל שביכולתנו להתוות בה דרך ברורה של קשר ומעקב צמוד של הגורמים המקצועיים עם המטופלים. הצוות המקצועי הפועל במרפאה, נבחר והוכשר על ידי פרופסור גור כדי להעניק לכל אדם את הטיפול הטוב, המקצועי והאנושי ביותר.

 

פרופסור אייל גור

מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב.

אני יליד חולון, קצין בשלדג – יחידה מובחרת בצה״ל ובוגר בית הספר לרפואה בתל אביב, אב ל-3.

לגאוותי יצרתי שם עולמי בתחום המיקרוכירורגיה ובהחזרת תנועה לפנים משותקות בילדים ומבוגרים הסובלים משיתוק הפנים.

כמי עובד שנים רבות בשירות ברפואה הציבורית, ופוגש מטופלים עם בעיות שחזור קשות החל ממומים מולדים, פציעות קשות וטיפול בחולי סרטן, אני מאמין כי הקשר האישי, הצמוד והאמפתי עם המטופל, עושה את הבדל המשמעותי בתהליכי ההכנה , הניתוח , ההחלמה ולבסוף התוצאה וההנאה ממנה.

התשוקה האמיתית למקצוע הכירורגיה הפלסטית, הסיפוק שמביא חיוך של מטופל והאהבה לאסתטיקה ואומנות, מניעה אותי בכל פעם מחדש לנסות וליצור את הניתוח והתוצאה המיטבית ביותר.

 

ד"ר קרן-אור זהבי - מומחית לכירורגיה דרמטולוגית

ד”ר קרן-אור זהבי ילידת ירושלים, בוגרת ביה”ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. התמחתה ברפואת עור ומין במחלקת העור של בית חולים איכילוב.

עם תום ההתמחות ביצעה תת התמחות בכירורגיה דרמטולוגית, ניתוחי מוהס ואסתטיקה בבית החולים האוניברסטאי ע”ש לודוויג-מקסימליאן במינכן, גרמניה.

בימים אלו היא עובדת כרופאה בכירה בבית חולים תל השומר ביחידה לניתוחי מוהס ובמחלקת עור.

במרפאה מבצעת ד”ר קרן-אור זהבי הזרקות של חמרי מילוי וטיפול בקמטי הבעה בטכניקות חדשניות ומתקדמות.

צוות המרפאה

שרונה תדמור (סירקיס) מנהלת אסתטיקה רפואית משלימה

בעלת תואר שני, מוסמכת לעבודה בחדרי ניתוח, יועצת אסטתיקה רפואית, בעלת נסיון רב שנים ומוסמכת לטיפולים דרמואסתטיים באמצעות לייזר ו IPL

מאשה גור אריה - אחות מרפאה

אחות מוסמכת, בעלת תואר שני בסיעור ומוסמכת כאחות חדר ניתוח צברה ניסיון רב כאחות בבית החולים איכילוב, במרכז הרפואי רמת אביב ובבית החולים אסותא ברמת החיל. מלווה את פרופ׳ גור כאחות מרפאה מזה עשר שנים ומאז צברה ניסיון עצום בליווי אישי ומרגיע של המטופלות מתום הניתוח ועד ההחלמה כולל מעקבים בהמשך הדרך.

עדנה רוסו - מנהלת המרפאה

מלווה את פרופ' גור במרפאה מזה כ-15 שנה. אחראית על הניהול השוטף של המרפאה ועל הקשר הישיר עם המטופלים. ניסיונה רב השנים והעבודה הצמודה עם פרופ׳ גור מאפשר לנהל את המרפאה באופן מקצועי, חיובי, אנושי ויעיל.