אודות המרפאה

אנחנו מאמינים ביחס אישי, מעקב צמוד והכרות אישית עם כל מטופלת ומטופל ובמתן פתרון כולל לצרכים של המטופלות והמטופלים שלנו.

לכן, הקפדנו לבנות תמהיל, המשלב באופן מיטבי בין הליכים כירורגים ובין הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הדרמואסתטיקה (אסתטיקה לא ניתוחית) על מנת להשלים את תוצאות הניתוח הכירורגי.  לשם כך, מלבד מגוון רחב של הליכים כירורגים, נהנים מטופלינו גם ממגוון רחב של טיפולים משלימים ולא פולשניים אשר נבחנו ונבחרו ע״י פרופסור גור. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים, כי המטופלות והמטופלים שלנו, קבלו טיפול מיטבי ושלם המביא איתו את התוצאה הטובה ביותר.

המרפאה הפרטית, אשר ממוקמת ברמת החיל, בתל אביב, מאפשרת מגוון רחב של פתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית ובתחום האסתטיקה הרפואית. המרפאה פועלת תחת סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים, ואנו עושים ככל שביכולתנו להתוות בה דרך ברורה של קשר ומעקב צמוד של הגורמים המקצועיים עם המטופלים. הצוות המקצועי הפועל במרפאה, נבחר והוכשר על ידי פרופסור גור כדי להעניק לכל אדם את הטיפול הטוב, המקצועי והאנושי ביותר.

פרופסור אייל גור

מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב.

אני יליד חולון, קצין בשלדג – יחידה מובחרת בצה״ל ובוגר בית הספר לרפואה בתל אביב, אב ל-3.

לגאוותי יצרתי שם עולמי בתחום המיקרוכירורגיה ובהחזרת תנועה לפנים משותקות בילדים ומבוגרים הסובלים משיתוק הפנים.

כמי עובד שנים רבות בשירות ברפואה הציבורית, ופוגש מטופלים עם בעיות שחזור קשות החל ממומים מולדים, פציעות קשות וטיפול בחולי סרטן, אני מאמין כי הקשר האישי, הצמוד והאמפתי עם המטופל, עושה את הבדל המשמעותי בתהליכי ההכנה , הניתוח , ההחלמה ולבסוף התוצאה וההנאה ממנה.

התשוקה האמיתית למקצוע הכירורגיה הפלסטית, הסיפוק שמביא חיוך של מטופל והאהבה לאסתטיקה ואומנות, מניעה אותי בכל פעם מחדש לנסות וליצור את הניתוח והתוצאה המיטבית ביותר.

 

ד"ר דניאל קידר

רופא מומחה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב

יליד תל אביב, נשוי ואב ל- 3. בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. התמחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית במרכז הרפואי סוראסקי "איכילוב" בהנחיית פרופ' אייל גור.

בסיום ההתמחות, כזוכה במלגת "אופק" על הצטיינות קלינית, נסע להשתלמות במיקרוכירורגיה במרכז הרפואי Asan Medical Center בסיאול, דרום קוריאה. עם חזרתו לארץ שב לעבוד במערך לכירורגיה פלסטית, משחזרת ואסתטית באיכילוב כרופא בכיר, תחת ניהולו של פרופ' אייל גור.

הודות לכשוריו ותודעת השירות בה ניחן, פרופ' אייל גור בחר בד"ר קידר כרופא הנוסף במרפאה הפרטית שלו. במסגרת המרפאה ד"ר קידר מבצע ניתוחים פלסטיים ברמה גבוהה, וכן מעניק טיפולי הזרקות חומרי מילוי, ייעוץ אסתטי למטופלות, ועוד.

"בחרתי בכירורגיה פלסטית מאחר והאהבה המקצועית הגדולה ביותר שלי היא לעזור לאנשים להיות שלמים עם עצמם", ד"ר קידר מספר. "אני מאמין ברפואה מקצועית ומתחשבת, אשר מבוססת על קשר אישי וכנה עם המטופלים, התחייבות לבטיחותם והקפדה על תוצאות בעלות מראה טבעי."

צוות המרפאה

מאשה גור אריה - אחות מרפאה

אחות מוסמכת, בעלת תואר שני בסיעור ומוסמכת כאחות חדר ניתוח צברה ניסיון רב כאחות בבית החולים איכילוב, במרכז הרפואי רמת אביב ובבית החולים אסותא ברמת החיל. מלווה את פרופ׳ גור כאחות מרפאה מזה עשר שנים ומאז צברה ניסיון עצום בליווי אישי ומרגיע של המטופלות מתום הניתוח ועד ההחלמה כולל מעקבים בהמשך הדרך.

עדנה רוסו - מנהלת המרפאה

מלווה את פרופ' גור במרפאה מזה כ-15 שנה. אחראית על הניהול השוטף של המרפאה ועל הקשר הישיר עם המטופלים. ניסיונה רב השנים והעבודה הצמודה עם פרופ׳ גור מאפשר לנהל את המרפאה באופן מקצועי, חיובי, אנושי ויעיל.

לילך ראובני – יעוץ וטיפול אסתטי

מטפלת בכירה, בעלת ניסיון בטיפולים אסתטיים משנת 2011. בוגרת לימודי קוסמטיקה פרא-רפואית ומסלול מאבחנת רב-מערכתית באיכילוב שאותו עברה תחת הדרכת פרופ' אייל גור. לילך מומחית בתפעול המערכות המתקדמות של המרפאה בתחום ה- IPL, לייזר ואולטראסאונד.
לילך יחד עם הצוות הרפואי מצליחים בגישת הפרוטקול המשולב לתת פתרון אישי לכל מטופלת.

"תמיד אהבתי יופי ואסתטיקה. לכן התואר הראשון שלי היה באדריכלות ועיצוב פנים. מהר מאוד הבנתי שמה שמניע אותי זו עבודה עם אנשים וכך הגעתי ללימודי קוסמטיקה ולעבודה עם מטופלים, עבודה זו היא הדבר האהוב עלי ביותר."

גלריה